Loading...
  • módní doplňky pro sofistikované ženy
  • módní doplňky pro sofistikované ženy
image

O mju.

mju. je značka, která byla založena v roce 2014 Lucií Řezbovou. Lucie je absolventkou Mistrovské školy uměleckého designu v Praze a má více než 15 let zkušeností v módním průmyslu.

Ovlivněna řadou svých předků, kteří se zabývali různými řemesly – řezbářstvím, lazebnictvím a kloboučnictvím, přirozeně navázala na historickou rodinnou tradici a svoji tvůrčí činnost nasměrovala na tvorbu ručně tvořených nadčasových módních šperků a doplňků. Ráda experimentuje s různými materiály, zajímá se o jejich obrábění a využití netradičních uměleckých technik zpracování.

Její minimalistické, ale výrazné kreace jsou určeny pro náročnější sofistikované ženy, které nehledají statusové symboly, ale produkty, jež přirozeně doplňují jejich osobnost. Spojitým prvkem je neokázalá noblesnost.

Všechny produkty mju. jsou vyráběny s velkou pečlivostí řemeslníky v České republice. Protože se jedná o rodinný podnik, vzájemný respekt a poctivost jsou základními prvky jejího podnikání.

V roce 2020 spojila svoje kreativní síly se Stáňou Šlosserovou, svojí kamarádkou a spolužačkou z umělecké školy a začalo vznikat společné dílo v podobě oděvní kolekce ve stylu kapsulového šatníku. To se stalo základem pro založení nové značky SLUŠÍTO www.slusito.cz

Koupíte nás

Kontaktujte nás

Rádi Vám pomůžeme s případnými dotazy ohledně nákupu, našich produktů, firemních informací nebo partnerství.